Werklijsten

Doorheen het jaar dienen de spelers van de eerste ploeg een wedstrijd te begeleiden van onze jeugdploegen. De reserven zullen minstens één keer tapdienst moeten doen in onze kantine.

Kan je toch niet komen op onderstaande datum/tijdstip, zoek dan zelf tijdig vervanging en laat dit tijdig weten aan de verantwoordelijke.

DatumTijdNaamFunctie
zaterdag 5 september 202010:00Ken Van DoninckScheidsrechter
donderdag 10 september 20209:00Ben DaemsScheidsrechter
zondag 13 september 202011:30 – 16:00Rob LievensKantinedienst
zondag 13 september 202011:30 – 16:00Robbert BelmansKantinedienst
zaterdag 26 september 202010:00Jarne Del CiottoScheidsrechter
zaterdag 26 september 202010:30 – 13:00Christophe VerreytKantinedienst
zaterdag 26 september 202010:30 – 13:00Mathias Van BrabandKantinedienst
zondag 27 september 202014:30 – 19:00Andreas  VercammenKantinedienst
zondag 27 september 202014:30 – 19:00Jenthe VangeelKantinedienst
woensdag 30 september 202018:00Dieter Van de weyerScheidsrechter
zaterdag 10 oktober 202010:00Bikash MichielsScheidsrechter
zaterdag 10 oktober 202010:30 – 13:00Anthony SmetsKantinedienst
zaterdag 10 oktober 202010:30 – 13:00Wout DijkmansKantinedienst
zaterdag 10 oktober 20209:30Akash MichielsScheidsrechter
zaterdag 10 oktober 20209:30Benjamin TaylorScheidsrechter
woensdag 14 oktober 20209:30Bjorn MeesScheidsrechter
zondag 18 oktober 202014:30 – 18:30Hanne Van Den EyndenKantinedienst
zondag 18 oktober 202014:30 – 18:30Steffie WoutersKantinedienst
zaterdag 31 oktober 202010:00Cas GeldofScheidsrechter
zaterdag 31 oktober 202010:30 – 13:00Diederik PutsKantinedienst
zaterdag 31 oktober 202010:30 – 13:00Tim HelsenKantinedienst
zondag 1 november 202014:00 – 18:30Pieter PutsKantinedienst
zondag 1 november 202014:00 – 18:30Rik VandecruysKantinedienst
zaterdag 7 november 202010:00Charles VandecruysScheidsrechter
zaterdag 7 november 202010:30 – 13:00Daan DijkmansKantinedienst
zaterdag 7 november 202010:30 – 13:00Thomas VanderveldeKantinedienst
zaterdag 7 november 20209:30Cedric Bandala LemaScheidsrechter
zaterdag 14 november 202010:30 – 13:00Jochen KerckhofsKantinedienst
zaterdag 14 november 202010:30 – 13:00Joris VerbiestKantinedienst
zondag 15 november 202014:00 – 18:30Jolan GysenKantinedienst
zondag 15 november 202014:00 – 18:30Shadi Mourad TawficKantinedienst
zaterdag 21 november 202010:00Dean ClaesScheidsrechter
zaterdag 21 november 202010:30 – 13:00Gert VranckxKantinedienst
zaterdag 21 november 202010:30 – 13:00Lanthe VansantKantinedienst
zaterdag 21 november 20209:30Cédric VerhulstScheidsrechter
zaterdag 28 november 202012:00 – 16:00Lander WilmsKantinedienst
zondag 29 november 202014:00 – 18:00Fran WijnsKantinedienst
zondag 29 november 202014:00 – 18:00Naomi PeetersKantinedienst
zaterdag 5 december 202010:00Geoffrey  Houdmeyers Scheidsrechter
zaterdag 5 december 202010:30 – 13:00Laura BernardKantinedienst
zaterdag 5 december 202010:30 – 13:00Lien BernardKantinedienst
zaterdag 5 december 20209:30Dieter Van BijlenScheidsrechter
zaterdag 5 december 20209:30Dries BulckensScheidsrechter
zondag 13 december 202014:00 – 18:30Jelle GebruersKantinedienst
zondag 13 december 202014:00 – 18:30Mathias Van DesselKantinedienst
zondag 20 december 202014:00 – 18:30Cis JanssensKantinedienst
zondag 20 december 202014:00 – 18:30Pomelien VeraghtertKantinedienst