Kantinedienst

Doorheen het jaar dienen onze spelers/speelsters/ouders enkele shift(en) voor zijn/haar rekening te nemen. Onderaan is de werklijst voor het eerste deel van het seizoen 2023- 2024 terug te vinden.

DatumBlokVerantwoordelijkePloeg
27/01/2024VM (8u30 u-13u)U8
27/01/2024NM (13u-17u)U10
27/01/2024Na 17uACWilan/Reserven B
03/02/2024VM (9u-13u)U6
03/02/2024NM (13u-17u30)U7
04/02/2024VM (8u30-13u)U9A
04/02/2024NM (13u-17u30)Dames
10/02/2024ACWilan
13/02/2024
17/02/2024VM (8u30-13u)U8
17/02/2024NM (13u-17u30)U10
24/02/2024VM (8u30-13u)U12
24/02/2024NM (13u-17u30)Reserve B
25/02/2024VM (8u30-13u)
25/02/2024NM (13u-17u30)Dames
02/03/2024VM (8u30-13u)U11
02/03/2024NM (13u-17u30)ACWilan
03/03/2024VM (11u-13u)U9A
09/03/2024VM (8u30-13u)U9B
09/03/2024NM (13u-17u30)ACWilan
10/03/2024VM (11-13u)U9A
10/03/2024NM (13u-17u30)Reserve B
16/03/2024VM (8u30-13u)U8
16/03/2024NM (13u-17u30)U6
23/03/2024VM (8u30-13u)U12
23/03/2024NM (13u-17u30)U7
24/03/2024VM (8u30-13u)U9A
24/03/2024NM (13u-17u30)Dames
30/03/2024VM (8u30-13u)
30/03/2024NM (13u-17u30)ACWilan
06/04/2024VM (8u30-13u)U11
06/04/2024NM (13u-17u30)Reserven B
13/04/2024VM (8u30-13u)U12
13/04/2024NM (13u-17u30)U6
14/04/2024VM (11u-13u)U9A
14/04/2024NM (13u-17u30)Dames
20/04/2024VM (8u30-13u)U11
20/04/2024NM (13u-17u30)U10
21/04/2024VM (11u-…)U9A
27/04/2024VM (8u30-13u)
27/04/2024NM (12u-16u00)U6
28/04/2024VM (8u30-13u)
28/04/2024NM (13u-17u30)Reserve B

Jeugdscheidsrechters

DatumStart uurAanwezigPloegScheidsrechter
za 13 januari9:15:009:00:00U8Davy Ceulemans
za 13 januari9:00:008:45:00U12Jens Raeymaekers
za 13 januari12:30:0012:15:00U10Nick Helsen
za 20 januari9:30:009:15:00U11Kevin Goovaerts
za 20 januari9:30:009:15:00U9BArno Verellen
zo 21 januari11:30:0011:15:00U9AJens Van Uytsel
za 27 januari9:00:008:45:00U11Cas Geldof
za 27 januari9:15:009:00:00U8C├ędric Verhulst
za 27 januari9:30:009:15:00U9BDavy Ackx
za 27 januari12:30:0012:15:00U10Louis Verheyen
za 3 februari9:00:008:45:00U12Kevin Kerckhofs
zo 4 februari11:30:0011:15:00U9ARune Nevelsteen
za 17 februari9:15:009:00:00U8Kevin Van Ham
za 17 februari9:30:009:15:00U11Jens Raeymaekers
za 17 februari9:30:009:15:00U9BAnton Geboers
za 17 februari12:30:0012:15:00U10Ward Bulckens
za 24 februari9:00:008:45:00U12Gert Vranckx
za 2 maart9:15:009:00:00U8Lars Bergs
za 2 maart11:30:0011:15:00U9BJacques Wonu Assie
za 2 maart11:30:0011:15:00U10Uzor Ikechukwu
zo 3 maart10:00:009:45:00U11Tim Peeters
zo 3 maart11:30:0011:15:00U9AJuul De Ceuster
za 9 maart9:30:009:15:00U11Michael Poel
za 9 maart9:30:009:15:00U9BThomas Van Elven
zo 10 maart11:30:0011:15:00U9AJens Van Ouytsel
za 16 maart9:00:008:45:00U12Victor Verheyen
za 16 maart9:15:009:00:00U8Kevin Van Ham
za 16 maart12:30:0012:15:00U10Jens Van Uytsel
za 23 maart9:15:009:00:00U12Dylan Oort
zo 24 maart11:30:0011:15:00U9A
za 6 april9:15:009:00:00U8
za 6 april9:30:009:15:00U11
za 6 april9:30:009:15:00U9B
za 6 april12:30:0012:15:00U10
za 13 april9:00:008:45:00U12
za 20 april9:15:009:00:00U8
za 20 april9:30:009:15:00U11
za 20 april9:30:009:15:00U9B
za 20 april12:30:0012:15:00U10